Seslihepkal.net Kaliteli Mobil Sohbet Siteleri, sohbet siteleri, sohbet, chat, sohbet odaları hizmeti veren nezih bir chat sitesidir.

Hemen Sohbet Başla


Sohbet Bağlan

Nezarette Grup Seks Skandalı - Seslihepkal.net, Sesli Mobil Siteler Kameralı Chat Görüntülü Sohbet


Memur seks sohbet siteleri. WASHİNGTON’DA kadın memur, 15 yaşındaki bir öğrenciyi baştan çıkarmak suçlamasıyla tutuklandı.

ÇOCUĞA CİNSEL ORGANINI GÖSTERDİ

Bir okulda görevli olan 33 yaşında evli kadın memur Kristal Gamble, 15 yaşındaki bir öğrenciye cinsel organını gösterip çocuğu tahrik etmeye çalıştı.

MESAJLAŞTIKTAN SONRA ARALARINDA İLİŞKİ BAŞLAMIŞ

Öğrencinin anne ve babası  Facebook’taki mesajları görünce durumu polise bildirdi. Dedektifler tarafından ifadesi alınan öğrenci, Gamble ile ilk mesajlaşmalarının okulla ilgili olduğunu daha sonra Gamble’nin kendisine danışmanlık yapmayı teklif ettikten sonra aralarında ilişki başladığını söyledi.

GÖRÜNTÜLÜ SOHBETTE MEMURUN SOYUNDUĞU GÖRÜLDÜ

Dedektiflerin yaptığı incelemede, Gamble’nin video görüntülü aramalarda öğrenci ile sohbet ederken soyunduğunu ve öğrencinin görüntüleri telefonuna kaydettiği ortaya çıktı.

Antalya Emniyet Müdürlüğü’nde Görevli 2 Polis, Fuhuşta Yakalayıp Gözaltına Aldıkları Kadınla Emniyet Nezarethanesinde Grup Seks Yaparken Mobese Kameraları Tarafından Görüntülendi.

Antalya Emniyet Müdürlüğü’nde görevli 2 polis, fuhuşta yakalayıp gözaltına aldıkları kadınla emniyet nezarethanesinde grup seks yaparken MOBESE kameraları tarafından görüntülendi. Olayı haber alan Emniyet Müdürü nezarethaneye baskın yaptı. Polis memurları açığa alındı.

ESohbetim.com Sohbet, OkeyAzram Salonu, Evlisex.com Chat ve Görüntülü Sohbet,

KONYAALTI’ndaki bir pansiyona geçtiğimiz pazar günü polis baskın yaptı, bir Türk kadını fuhuştan gözaltına aldı. Sanayi Mahallesi’ndeki Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirilen kadın, ertesi gün adliyeye sevk edilmek üzere 4 katlı binanın zemin katındaki Gözaltı Bürosu’nda nezarethaneye konuldu. Aynı akşam burada nöbetçi olan 7 polisten İ.T. ve M.A., nezarethaneye girerek fuhuşta yakalanan kadına para teklif edip cinsel ilişkiye girdi. Polisler ayrıca kadınla üçlü grup seks yaptı. Nezarethanedeki kameraların sadece binadan izlendiğini, pazar günü de müdürün olmadığını düşünerek rahat hareket eden polislerin grup seksi, kameralar MOBESE sistemine bağlı olduğu için Emniyet Müdürlüğü Haber Merkezi’nde saniye saniye izlenip kaydedildi. Merkezde görevli polislerin durumu amirlerine bildirmeleri üzerine Nöbetçi Emniyet Müdürü nezarethaneye baskın yaptı. Müdür, polisleri grup seks yaparken suçüstü yakaladı. Polis memurları açığa alındı. Ayrıca bölümde görevli 5 polis memuru hakkında da soruşturma açılarak savunmaları alındı.

Müdür: Grup yok taciz var

Haberin internet sitelerinde yeralması üzerine Antalya Emniyet Müdürü Feyzullah Arslan, Anadolu Ajansı’na acele bir açıklama yaparak grup seks iddialarını yalanladı. Arslan, “Grup seks diye bir şey yok. Kamera görüntülerinden, bir polis memurunun gözaltındaki bir kadını taciz ettiğini saptadık. Bir polis memurunu, kadını taciz ettiği iddiasıyla, diğer polis memurunu da görevini yapmadığı ve bu duruma engel olmadığı gerekçesiyle açığa aldık. Bu memurlar, geçen hafta adliyeye sevk edildiler ve tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldılar. İdari soruşturma da bir yandan sürdüğü için her iki polis memuru da açığa alındı” dedBir cevap bırakın.