Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

Evli Çift Gerçek Sex Hikayeleri

Evli Çift Gerçek Sex Hikayeleri

Evli Çift Sex Hikayeleri ve Aldatma. Aldatma seks hikayeleri bölümünde kendi hikayemi paylaşıyorum. Daha önce bir çok bayanla birlikte olan bir genç olarak uzun süredir birlikte olduğum bir sevgilim var ve ciddi düşündüğüm için onunla birliktelik yaşama fırsatım olmadı. Aslında içimden de böyle bir istek gelmiyordu.

Kız arkadaşım Melisa’nın bir kankası var adı Meltem. Sürekli biz nereye gitsek bizimle birlikte gelen kız arkadaşımın en samimi arkadaşı diyebilirim. Bir gün birlikte sinemaya gittik ve Meltem de bizimle birlikte geldi. İki kızın ortasına oturdum ve Meltem harika mini bir etek giymişti. Onu gördüğüm anda uzun süredir seks yapmadığım aklıma geldi ve o an Meltem’i altıma almak istemiştim. Sinema’da film başlamıştı ve her yer karanlık olmuştu. Bir elim sevgilim Melisa’nın ellerini tutuyordu.

Evliseks.com, kameralı seks, mobil sex, sesli görüntülü seks sohbet, kızlarla seks, kadın seks, evli çiftlerle sex yapmak, seks yapmak istiyorum, +18 Cinsel Sohbet.

Gözlerim ise sürekli Meltem’in bacaklarında ve giydiği seksi beyaz crop içinde ki dolgun göğüslerindeydi. O da bunun farkına varmıştı ve telefonunu çıkarıp not bölümüne yavaş bak Melisa görecek yazdı. Çok şaşırmıştım ve biraz da heyecanlanmıştım. O bunun farkındaysa büyük bir ihtimalle aramızda bunun muhabbeti geçecek ve ben onunla bir şekilde birlikte olurum diye düşünüyordum. Daha sonra boşta ki elimi tutarak bacaklarına götürdü. O kadar harika ve pürüzsüz bacakları vardı ki bacaklarını okşadıkça zevk alıyordum.

Kız arkadaşım adeta ayakta uyuyordu ama gerçekten ben fazlasıyla zevk alıyordum. Sinema salonundan çıktığımız da yol üstünde ilk kız arkadaşımı bıraktım ki Meltem ile seks muhabbetine girebileyim istedim. Kız arkadaşımı bıraktığım gibi Meltem bana baktı ve birbirimize bakarak gülmeye başladık. O kadar tatlı bir kızdı ki sevgilimi aldatmaya değerdi diye düşünüyorum. Daha sonrasın da “Nereye gidiyoruz ?” diye sordum ve bana sen nereye istersen dedi.

Arabayı bildiğim tenha bir ormanlık alana çektim, hiç kimseler yoktu. İkimiz de arka koltuğa geçtik. Meltem’in dudaklarına yapıştım ve ellerimle bacaklarını okşamaya başladım. Yavaş yavaş yukarı çıkıp vajinasını okşamaya başladım ve inlemeye başladığın da boynuna girdim. O gün araba da ilk defa seks yapmıştım.

O kadar harika sakso çekiyordu ki daha önce hiç kimse bana bu deneyimi bu şekil de sunmadı. Arabanın camları nefesimizden o kadar fazla buharlaştı ki dışarıyı göremiyorduk. Arabanın camına yapıştırıp içine girmeye devam ettim ama anal olarak seks yapamadık.

Bana, “Benimle sevgilinden daha fazla görüştüğün zaman anal seks hak ettin demektir.” dedi. Beni büyük bir riske attı ama buna değerdi. Artık kız arkadaşımdan çok onunla vakit geçirmeye çalışıyorum ki o harika kalçaları tekrar görüp analdan girebileyim.

SesliHepkal.Net 136 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50